Sítě do okenTřída A

Nejkvalitnější síťky z nových tahaných robustních hliníkových profilů hladkých tvarů a čistých linií za přijatelnou cenu a s vysokou užitkovou hodnotou.

Barvu profilů je možné sjednotit s barvou oken stříkáním nebo laminováním fóliemi. Upevňují se přímo na rám okna záklopnými tvarovanými zámky bez potřeby montovat na rám další úchytky. Pevnost profilů umožňuje bez pomoci výstužných příčných profilů překrýt síťkou i rámy velkých rozměrů. Profily po osazení téměř nepřesahují mimi šířku profilu okenního rámu, takže je možné jejich použití i pod rolety.
Síťky
Sitka_A Sitka_A Sitka_A


Třída B

Ekonomičtější varianta síťek z tahaných obdélníkových hliníkových profilů hladkých tvarů spojených v rozích plastovými spojkami.

Upevňují se na rám okna do přišroubovaných plastových opěrek. Barvy je možné přizpůsobit úpravě oken, nevýhodou může být rozdílná barva plastových rohových spojek, které jsou jen v hnědé a bílé barvě. Rám síťky přesahuje mimo profil rámu okna, není možné jejich použití v kombinaci s roletami.
Síťky
Sitka_B Sitka_B Sitka_B


Třída C

Levná varianta síťek z lisovaných ohýbaných hliníkových profilů spojených v rozích plastovými spojkami. Upevňují se na rám okna pomocí kovových příchytek.

Barvu je možné přizpůsobit úpravě oken, nevýhodou může být rozdílná barva plastových rohových spojek, které jsou jen v hnědé a bílé barvě. Vyšší štíhlost profilů vyžaduje při větších rozměrech rámu přídavné výstužné příčné profily pro zachování stability rámu síťky. Tím vzniká dodatečné vizuální členění a narušení plochy okna. Rám síťky přesahuje mimo profil rámu okna, není tedy možné je použít v kombinaci s roletami. I když máme tyto síťky v nabídce jejich montáž příliš nedoporučujeme.
Síťky
Sitka_C Sitka_C


Typ F


Luxusní rolovací síť s horizontálním kastlíkem. Kombinace hliníku a kvalitního plastu v barvě bílé nebo hnědé. Síťovina je vyrobena ze skelných vláken potažených plastem v barvě šedé .

Montáž se provádí mezi špalety, nebo tzv. falešné špalety pomocí šroubů. Falešná špaleta je vyrobena z hliníkového profilu 40 x 20 x 2 mm. Vyměřuje se šířka a výška špalety nejméně ve třech místech, do objednávkového formuláře se zapíše vždy nejmenší rozměr. Kartáček v koncové liště zajišťuje těsnost mezi parapetem a koncovou lištou.Typ G


Dveřní rolovací síť s vertikálním kastlíkem. Kombinace hliníku a kvalitního plastu v barvě bílé a hnědé. Síťovina je vyrobena ze skelných vláken potažených plastem v barvě šedé.

Montáž se provádí mezi špalety, nebo tzv. falešné špalety pomocí šroubů. Snadná manipulace pomocí tvarově upravené dolní lišty.

©    Planeta Group, s.r.o.  2009
©  2009  Lukáš Volf - webmaster